KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 14222039
nr 1422 2039
Per Landström
(1910-1999), Sverige
Teckningar, 4 st blyerts, Signerad, yttermått inklusive ram: ca 40x50 cm
Per Landström, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:27:25
27/9 15:35:48
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Per Landström
Läs mer om Per Landström